Here you can see photos of the tourists who have visited the village and Chios generally. Or you can send me yours to upload them on my web page. Email: asterios@katarraktisvillage.com
Εδώ θα μπαίνουν φωτογραφίες από τους τουρίστες και επισκέπτες που επισκέπτονται το χωριό και γενικότερα την Χίο, η μπορείτε να στείλετε της δικέ σας φωτογραφίες να της ανεβάσουμε στη σελίδα, στο
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhC2mfgO49_P26RtyMcCjRK3S_saTpbDv2lyqIgR-lNka39WldPNlIKh1-HpSyh2Cm0KZ6GIbfJdE93rUDxByT8ZKwf0i1iUdcodHyTQx6vb94UJymBRR4zJiwM322EqvgY0qHuYT-lRXEj/s320/P3180008.JPG) |
Ψάχνανε τον παλιό Καταρράκτη! με βρήκανε στον Καταρράκτη! τους πήγα στον παλιό Καταρράκτη! και με ρώτησαν με έναν χάρτη στο Χέρι ;;; και τους Ξανά έστειλα στον Καταρράκτη !!18/3/12 |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjhDW2VFUNCtKcGSgOWcLBRhPo4hBL3_Wz3UzFwmrAnDtW-uwUQNXMFbzpnu42emygJz8S_-DvPvEU3YnQJCdFZgj_rAd9VSAy2AmwW3vfDEBQ-NzXgGfNPxpzfH0M2dK-e5nn0E8Lmw_cm/s320/100_0412.JPG) |
4/6/2012 |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgemd8HSctotW-OqiyjtyT2f5R2bWmSDBZSaLGNdNOYwwXM3s5gxURhwt18F-GA1Kh25IPf-Q0tg9kdhSMXFzMUSbj16ecmIdaeu9u6Kg_clRjUU-S9a_X1gBt_W9QNz2lRyBbvvm2Hw0hq/s320/100_0413.JPG) |
Ο Βυθός στα Βρουλίδια!! |
Σημερινές 22/03/2012
τελικά δειλά δειλά αρχίσανε όχι τόσες πολλές όσο άλλες χρονιές αλλά κάτι είναι και αυτές!!