![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiIk4DtJ47ouD5zfyNoMSq5Z_85cI52tScLT9ZfIyqodP8tT4HJvSXB6qGCSJA0QvRtG-VuaKPTrZI15kEa58gpdvwBFkDAEkKUSl_bd_KIg7RK4SQInbEgyLIuVTHQV7ZuuOI0VDS3y3gN/s320/12575840_1080949435270588_1412182133_n.jpg)
Η μικρή συνεργάτης του Blog μας Στέλλα Πετρίδου !!
Την Παρασκευή 29/01/2016 και ώρα 20:00 θα παρουσιάσει το βιβλίο της ¨Μίλα μου γι΄ αγάπη¨ η Στέλλα Πετρίδου. Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο ¨Οδύσσεια¨ wine & art spot, που βρίσκεται στη Λεωφόρο Αιγαίου 102, στη Χίο. Για το βιβλίο θα μιλήσουν ο Βασίλης Αναγνώστου, μουσικοπαιδαγωγός – συγγραφέας και η Ελένη Κουνή, Διευθύντρια του Ναυτικού Μουσείου Οινουσσών. Αποσπάσματα από το βιβλίο θα διαβάσουν ο Μπάμπης Σαχτούρης, εκπαιδευτικός - συγγραφέας και ο Σιδερής Χαλλιορής. Μελοποιημένη ποίηση από το βιβλίο θα παρουσιάσουν οι μουσικοί Νίκος Βορριάς (φωνή), Κώστας
Πατσιοδήμος (κιθάρα) και Στέλιος Χρονόπουλος (πιάνο). Η εκδήλωση πραγματοποιείται υπό την αιγίδα της Ένωσης Προσωπικού Λιμενικού Σώματος Χίου – Σάμου.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου