Μια υπέροχη βραδιά, μία υπέροχη παράσταση μας χάρισε η σχολή allegro το Σάββατο το βράδυ. Από μικρούς και μεγάλους απολαύσαμε ένα απίστευτο χορευτικό.
Εμείς αποτυπώσαμε το θέαμα και σας το προβάλουμε!!
Ο χορός είναι μια τέχνη που σου δίνει την ευκαιρία να εκφράσεις τις ανησυχίες σου, τα συναισθήματα σου και ότι άλλο θέλεις να κοινωνήσεις.
Έτσι και μεις μέσα από αυτό το παραμύθι θέλουμε να δούμε τα πράγματα όχι με τα μάτια μας, αλλά με τα μάτια της καρδιάς, έτσι μόνο με αγάπη η ΓΗ γυρίζει, μας λέει η κυρία Μίνα Μπατσακούτσα η χοροδιδάσκαλος της σχολής ALLEGRO!!
Ο χορός είναι μια τέχνη που σου δίνει την ευκαιρία να εκφράσεις τις ανησυχίες σου, τα συναισθήματα σου και ότι άλλο θέλεις να κοινωνήσεις.
Έτσι και μεις μέσα από αυτό το παραμύθι θέλουμε να δούμε τα πράγματα όχι με τα μάτια μας, αλλά με τα μάτια της καρδιάς, έτσι μόνο με αγάπη η ΓΗ γυρίζει, μας λέει η κυρία Μίνα Μπατσακούτσα η χοροδιδάσκαλος της σχολής ALLEGRO!!
Απολαύστε τώρα εσείς το θέαμα σας, τα άλλα είναι δικιά μας υπόθεση!!
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου