![](https://scontent.fath2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/80450922_974276419626035_1849117131849859072_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ohc=RwtscA8yeGMAQmHeJbjNfcr3txYqEIy1aFrYgksH3YTTE2zqtjpbQXGmw&_nc_ht=scontent.fath2-1.fna&oh=7e1216a89815997e4164f1ff4095f767&oe=5E78B9E9)
Άργησες 3 μέρες, ναι λέω το ξέχασα - είσαι και ειλικρινείς ε; - είμαι ρε τι να κάνω δεν παίζω με σένα , τι να δικαιολογήσω;
- το ξέρεις αυτό, ποιο εύκολα γλιτώνεις από τον πάπα, παρά από emanuela - το έχω εμπεδωση λέμε - εντάξει χρόνια πολλά και από εμένα λοιπόν και καλές ειδήσεις την νέα χρονιά - και από εσένα αυτό περιμένω λέω - περίμενε μου λέει, εγώ ξέρεις τι κάνω, οπότε τι θα αλλάξει ; - εντάξει μικρή καλή χρονιά λοιπόν!
- Αντε και πολλά φιλιά στους αναγνώστες μας και χαρούμενοι να είναι πάντα.
![](https://scontent.fath2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/79922121_532806187302459_5385644171753160704_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ohc=JKVOW_VYOdUAQmbp3Yj4zkgIeh13nBkufyO3J2poVpp4mdKu8xYLIpQDQ&_nc_ht=scontent.fath2-1.fna&oh=d7b9f332f8b5fc37fbef00b871324a37&oe=5E6BE662)
![](https://scontent.fath2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/79246900_588594155035530_9005341307723317248_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ohc=VrrUcY-mFswAQntGdT8VLzotPWq_V_Kdy6aIoi6c39Qp5iT0H2hTM-McQ&_nc_ht=scontent.fath2-1.fna&oh=6dd98f9afbefab3dbf7b42b62ffa76be&oe=5E7B3F8F)
![](https://scontent.fath2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/80679277_552747942247381_2365183273807642624_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ohc=C187sEx8AVMAQm_6_s3RvWfZ_s-DNVB_FDmoliyhFgVjAc3ZHHbFPFytA&_nc_ht=scontent.fath2-1.fna&oh=7cb5cab5b66af497a24655e348c5935a&oe=5E65AB7F)
![](https://scontent.fath2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/79368763_443318382968795_7316909734324338688_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ohc=Hn92Yp5tySwAQnKJO5H9I6i2TwqGYs3FEzVx0WBfEpRCdwtMeh42QfgUg&_nc_ht=scontent.fath2-1.fna&oh=26f67356847e041314f6e411c68644e5&oe=5E789C69)
![](https://scontent.fath2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/79376232_2593670550845343_6007407831072899072_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ohc=HeqRgOGzdrwAQkQEjpvIOQjrOxNEHvvrhtrlSCa73QRgbHQbEWJQmGDyg&_nc_ht=scontent.fath2-1.fna&oh=e29363b01255592744b96713a3275a2e&oe=5E750345)
![](https://scontent.fath2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/79528119_470638910259315_6561414438518259712_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ohc=mHVBrOsfbigAQl2OdZEe4EjgBiJ_Q130VN-3BWOcGliGh65RQF3IhchDQ&_nc_ht=scontent.fath2-1.fna&oh=ef42247143d5a50b34bd6bcd40723796&oe=5E771EB2)
![](https://scontent.fath2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/77365105_503560360503412_8667035109003624448_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ohc=Dog4aQ1rRfEAQkCuKpUH4fdnZpDpzOUxYg7KGVMDxgyH-CZ68gJ7Yae7g&_nc_ht=scontent.fath2-1.fna&oh=1eba570eda65fa677585f6c8f7598ab7&oe=5E812F48)
![](https://scontent.fath2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/80200788_442449643103973_6617485262337343488_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ohc=-csoYMDDgk4AQnEqMJgXosPBprKn95WDSiSJU4UeCvPZIOsMFnwdMIkIA&_nc_ht=scontent.fath2-1.fna&oh=e88f3c9d0fdeef50eadec9f3d48146a2&oe=5E6762E9)
![](https://scontent.fath2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/79818301_768857703632876_1335467995622801408_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ohc=MwANelzYrjsAQkIrSyHGT8au6KfaoGB1V6pr-I75jecU2mm40gEEfkz-w&_nc_ht=scontent.fath2-1.fna&oh=5096a39daa5c31785bfa2c64406e0e63&oe=5E66FCEA)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου