Σε ήρεμο κλίμα έγινε φέτος ο εορτασμός των Θεοφανίων στον Καταρράκτη.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjaKc2WarYxDCxiMAllIB2lbMJ6jQC-LKZQXIogB00l0W_hBFku_2RFAE1HP_0FKpoGSXGtkpvpghcYFUupv_ZmigrM7FGMUYzo8wSpwdCNN1HLMZtMgvlArQiITsAfuNp7EQmSfIAIEFD1/s320/26198602_556368011374890_5775997056552178582_o.jpg)
7 οι τολμηροί που βούτηξαν στα νερά του Καταρράκτη. Ο Σταμάτης Πούπαλος έπιασε τον σταυρό και όλα τα παιδιά ξεχύθηκαν στο χωριό να μεταφέρουν την ευλογία και να διώξουν τα καλικατζαράκια!!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjaKc2WarYxDCxiMAllIB2lbMJ6jQC-LKZQXIogB00l0W_hBFku_2RFAE1HP_0FKpoGSXGtkpvpghcYFUupv_ZmigrM7FGMUYzo8wSpwdCNN1HLMZtMgvlArQiITsAfuNp7EQmSfIAIEFD1/s320/26198602_556368011374890_5775997056552178582_o.jpg)
Χωρίς κεράσματα, βασιλόπιτες και πανηγύρια λόγου του αγαπητού μας φίλου που έφυγε αναπάντεχα πριν λίγες μέρες.
7 οι τολμηροί που βούτηξαν στα νερά του Καταρράκτη. Ο Σταμάτης Πούπαλος έπιασε τον σταυρό και όλα τα παιδιά ξεχύθηκαν στο χωριό να μεταφέρουν την ευλογία και να διώξουν τα καλικατζαράκια!!
Χρόνια πολλά σε όλους.
Φωτογραφίες Ελένη-Ειρήνη-Σταμάτης
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου